Aktuální informace k omezení služeb Univerzitní knihovny

V souvislosti s opatřením Ostravské univerzity k prevenci šíření koronaviru COVID-19 dochází k omezení služeb knihovny a fakultních studoven od 11. března 2020 do odvolání.

Výpůjční lhůta u půjčených dokumentů byla posunuta do 30. dubna 2020. Platnost požadavků na dokumenty, které byly nebo budou připraveny je prodloužena do 30. dubna 2020. Bylo pozastaveno načítání sankčních poplatků.

V období uzavření knihovny je možné (nikoli nutné) knihy vrátit do biblioboxu před budovu Univerzitní knihovny.

Infolekce a domluvené individuální konzultace jsou zrušeny. Prezentace infolekcí a návody naleznete na stránce Dokumenty ke stažení. Pro své studium využijte e-knihy nebo další e-zdroje. Sledujte naše webové stránkysociální sítě, kde průběžně uveřejňujeme aktuální informace týkající se online služeb knihovny, tipy a rady na studium z domova.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo budete-li potřebovat poradit, pište na: , .

Děkujeme, všem přejeme pevné zdraví a prosíme NOSTE ROUŠKY!

Univerzitní knihovna

Zveřejněno / aktualizováno: 24. 09. 2020