Národní digitální knihovna Kramerius 5 DNNT (díla nedostupná na trhu)

Interní uživatelé OU mají rozšířený přístup do digitální knihovny Kramerius. Po přihlášení mohou využít rovněž díla nedostupná na trhu (vydaná do r. 2003 u knih a u časopisů do r. 2013).

Přístup ke knihám vydaným v letech 2004 – 2007, které jsou nedostupné na trhu, získáte ve studovnách FF, PdF a PřF.

Národní digitální knihovna Kramerius 5 DNNT je k dispozici pouze pro online čtení. Není možné stahování, kopírování, tisk.

Aplikace Seznam děl nedostupných na trhu

Pokud máme tištěnou verzi dokumentu v našem fondu, najdete v katalogu odkaz na digitalizovaný dokument digitalizovaný dokument.

V případě, že se jedná o digitalizovaný dokument přístupný jen ve studovně, je tato informace uvedena v nápovědě u otazníku digitalizovaný dokument.

Postup přihlášení:

1.

krok 1.

2.

krok 2.

3.

krok 3.

Charakteristika
Digitalizované e-knihy. Zapojené knihovny: Národní knihovna ČR, Moravská zemská knihovna v Brně, Knihovna Akademie věd ČR, Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové
Obory (kolekce)
Multioborová
Typ zdroje
Plnotextový
Producent
Národní knihovna ČR
Odkaz do katalogu

Přístup a vzdálený přístup
Přístup pouze pro interní uživatele. Přihlášení prostřednictvím eduID.cz (jméno + heslo do Portálu OU)
Návod na vzdálený přístup

Stahování
Pouze pro online čtení. Stahování, kopírování a tisk je zakázán.

Zveřejněno / aktualizováno: 26. 01. 2024