OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Zázemí univerzity > Univerzitní knihovna > Poprvé v knihovně > Hledám bakalářskou a diplomovou práci

Ostravská univerzita

Databáze vysokoškolských kvalifikačních prací OU

Bakalářské a diplomové práce vyhledáte v DIPL II – Databázi vysokoškolských kvalifikačních prací (VŠKP). Databáze obsahuje obhájené bakalářské, diplomové, dizertační a rigorózní práce od roku 2003, přičemž práce odevzdávané od roku 2010 lze najít a stáhnout také v elektronické podobě (ve formátu pdf). Plné texty prací jsou přístupné pouze pro pracovníky a studenty Ostravské univerzity po přihlášení do Portálu OU - záložka „Informační systémy“ – „ Databáze VŠKP“.

Přístup do databáze VŠKP pro externí uživatele (veřejnost) je možný pouze ze studovny časopisů, kde je k dispozici přístupové jméno a heslo do Portálu OU.

Vysokoškolské kvalifikační práce v tištěné podobě jsou k dispozici dle umístění uvedeného v databázi VŠKP. V případě, že je práce umístěna v archivu, je nutné vyplnit elektronickou žádanku. Práce Vám bude nachystána do 14 dní od požádání ve studovně PdF. Emailem budete informováni, že je práce připravena ve studovně k prezenčnímu studiu.

Budování a udržování databáze je součásti organizace zpracování, uložení a zpřístupňování VŠKP na OU dle směrnice rektora č. 179/2012.

Technické problémy řeší Mgr. Martin Svitanek.

Zveřejněno / aktualizováno: 30. 04. 2018